Koło informatyczne dla uczniów klas IV-VI ,,Bajt''

    Zajęcia koła informatycznego ,,Bajt'' mają na celu podniesienie wiedzy i sprawniejsze posługiwanie się komputerem. Podczas zajęć uczniowie pracują na różnych programach graficznych tj. Inscape czy Gimp, w których wykonują bardzo ciekawe projekty. Uczą się tworzyć profesjonalne prezentacje multimedialne, programują w Scratchu i Baltim, poznają program Excel. Przypominają sobie na czym polega zachowanie bezpieczeństwa w sieci oraz czym jest prawo autorskie i jakie jest jego znaczenie w świecie wirtualnym.

II półroczu  roku szkolnego 2019/2020 zajęcia odbywały  się drogą on-line. Realizowane były wszystkie założenia projektu i zatwierdzone  plany pracy zajęć.


I półroczu  roku szkolnego 2020/2021 w zajęciach koła informatycznego ,,Bajt" uczestniczą uczniowie klas szóstych. Zapoznali się z wiadomościami jak stworzyć profesjonalną prezentację multimedialną, do czego służy program Excel. Uczestnicy programu zapoznali się z zasadami bezpiecznego użycia komputera i Internetu oraz z podstawowymi elementami praw autorskich podczas korzystania z Internetu.Koło informatyczne dla uczniów klas IV-VI ,,Bajt"

Koło informatyczne dla uczniów klas IV-VI ,,Bajt"

Koło informatyczne dla uczniów klas IV-VI ,,Bajt"

Aktualności

Brak elementów.

Wyszukiwarka