Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klasy VII ,,Być jak Tales''

    Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klasy VII ,,Być jak Tales" przeznaczone są dla uczniów, którzy mają problemy z tym przedmiotem. Treści i formy pracy zostały dobrane w sposób, który zapewni atrakcyjne i efektywne zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności. Zajęcia polegały na wyrównywaniu i utrwalaniu bieżącego materiału przerabianego na lekcjach matematyki. Uczniowie rozwijali swą sprawność rachunkową analizowali proste zagadnienia matematyczne. Rozwijali pamięć oraz logiczne myślenie.


II półroczu  roku szkolnego 2019/2020 zajęcia odbywały  się drogą on-line. Realizowane były wszystkie założenia projektu i zatwierdzone  plany pracy zajęć.

W I półroczu roku szkolnego 2020/2021 w zajęciach wyrównawczych z matematyki ,,Być jak Tales" uczestniczą wybrani uczniowie z klasy siódmej, którzy wyrównują braki wiedzy i powtarzają przerabiany materiał aby mogli aktywnie uczestniczyć w lekcjach matematyki. Uczniowie ćwiczyli działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych, powtarzali czym jest procent i promil. Obliczali procent danej liczby. Rozwiązywali zadania tekstowe dotyczące procentów i obliczeń procentowych w praktyce. Ćwiczyli czym są lokaty i jak się wykorzystuje procenty w tego rodzaju zadaniach. 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klasy VII ,,Być jak Tales"

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klasy VII ,,Być jak Tales"

Aktualności

Brak elementów.

Wyszukiwarka