Koło Przedsiębiorczości „ Pracuję na sukces”

    Zajęcia Koła Przedsiębiorczości „ Pracuję na sukces” przebiegały zgodnie z planem pracy. Uczniowie poznawali swoje kompetencje i predyspozycje do wykonywania przyszłego zawodu. Metodą warsztatową planowali remont mieszkania i przyznawali dofinansowanie. Zapoznali się ze sposobami zakładania działalności gospodarczej oraz ofertą lokalnych banków. W ramach zajęć odbyły się 2 wycieczki: do Fabryki nici „Ariadna” oraz do
Banku Spółdzielczego Ziemi Piotrkowskiej z siedzibą w Moszczenicy.


II półroczu  roku szkolnego 2019/2020 zajęcia odbywały  się drogą on-line. Realizowane były wszystkie założenia projektu i zatwierdzone  plany pracy zajęć.

Zajęcia Koła Przedsiębiorczości „ Pracuję na sukces”   w I semestrze roku szkolnego 2020/2021 przebiegały zgodnie z planem pracy. Uczniowie poznawali swoje kompetencje i predyspozycje do wykonywania przyszłego zawodu. Metodą warsztatową planowali remont mieszkania i przyznawali dofinansowanie. Zapoznali się ze sposobami zakładania działalności gospodarczej oraz dokumentami aplikacyjnymi, takimi jak CV i list motywacyjny.  Brali udział w zajęciach warsztatowych ( on-line), na których dowiedzieli się jak przygotować się i jak przebiegać może rozmowa kwalifikacyjna. 

Koło Przedsiębiorczości „ Pracuję na sukces”

Koło Przedsiębiorczości „ Pracuję na sukces”

Koło Przedsiębiorczości „ Pracuję na sukces”

Aktualności

Brak elementów.

Wyszukiwarka