Koło języka angielskiego ,,Teen Reporsters''

    Zajęcia języka angielskiego "Teen Repoerters" zaowocowały powstaniem pierwszej w szkole gazetki w języku angielskim. Piątoklasiści napisali serię artykułów, stworzyli sekcję rozrywki, która pozwoli każdemu śmiałkowi zmierzyć się z fajnymi zagadkami sprawdzającymi poziom znajomości języka angielskiego. W gazetce można też znaleźć wywiad z dyrektorem szkoły, artykuły hobbystyczne czy recenzję filmową.

II półroczu  roku szkolnego 2019/2020 zajęcia odbywały  się drogą on-line. Realizowane były wszystkie założenia projektu i zatwierdzone  plany pracy zajęć.


I półrocze roku szkolnego 2020-2021

 Na kole języka angielskiego "Teen Reporters" uczestniczą uczniowie klasy piątej. Ich zadaniem jest stworzenie szkolnej gazetki. Piątoklasiści zdobyli już całkiem niezłe doświadczenia. Wykazali talent jako poeci, malarze, rysownicy, stworzyli dział rozrywki, przeprowadzili wywiad i badanie sondażowe. Gotowa jest również reklama. Oprócz pracy twórczej uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca redaktora, kto tworzy gazetę, poznali wybrane brytyjskie tytuły. Wiedzą też czym jest plagiat, z jakich części składa się gazeta. Swoją wiedzę i umiejętności zaprezentują w najnowszym wydaniu anglojęzycznej gazetki szkolnej. Już teraz zapraszamy do lektury.


Koło języka angielskiego ,,Teen Reporsters"

Koło języka angielskiego ,,Teen Reporsters"

Koło języka angielskiego ,,Teen Reporsters"

Aktualności

Brak elementów.

Wyszukiwarka